Új jelszó kérése
Fizetési megoldás
Hírlevél
TOP termékek
Termékajánló
Tanúsítvány
SSL Certificate
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz

Beszerző-Értékesítő manager

Dinamikusan fejlődő, bútorwebáruház, az online marketing akciók bonyolítására és irányítására, valamint áruk beszerzésére, választék optimalizálására, keres

Beszerző értékesítő manager

FELADATOK:

  • az online marketinggel együttműködve akciók szervezése és felügyelete
  • havi kimutatások és a marketing akciók folyamatos elemzése
  • Áru- választék és alap biztosítása, új szállítók felkutatása
  • Folyamatos kapcsolat és kommunikáció fenntartása, együttműködés csapattagokkal, más területek vezetőivel

ELVÁRÁSOK:

  • legalább 3 év bútor webshop vagy bútor üzletben szerzett gyakorlat,
  • kereskedelmi sarokszámok és szakmai paraméterek ismerete
  • a magyar és az európai bútorpiac alapos ismerete
  • árképzési ismeretek, kereskedői affinitás
  • vezetői ismeretek, készségek és jártasságok

AMIT KÍNÁLUNK:

  • folyamatos fejlődés, marketing költés folyamatos növelése
  • fix és eredményorientált juttatás
  • tervszerű és pontos együttműködés
  • a teljesítmény elismerése
  • színvonalas munkakörnyezet,  progresszív juttatási csomag

Jelentkezés bemutatkozó levéllel vagy fénylépes önéletrajzzal, de kizárólag abban az esetben, ha az elvárások fejezetben maradéktalanul megfelel.

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Értesüljön első kézből akcióinkról, újdonságainkról!