A termék a kosárba került.
Új jelszó kérése
Fizetési megoldás
Hírlevél
TOP termékek
Termékajánló
Tanúsítvány
SSL Certificate
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz

Beszerző-Értékesítő manager

Dinamikusan fejlődő, bútorwebáruház, az online marketing akciók bonyolítására és irányítására, valamint áruk beszerzésére, választék optimalizálására, keres

Beszerző értékesítő manager

FELADATOK:

  • az online marketinggel együttműködve akciók szervezése és felügyelete
  • havi kimutatások és a marketing akciók folyamatos elemzése
  • Áru- választék és alap biztosítása, új szállítók felkutatása
  • Folyamatos kapcsolat és kommunikáció fenntartása, együttműködés csapattagokkal, más területek vezetőivel

ELVÁRÁSOK:

  • legalább 3 év bútor webshop vagy bútor üzletben szerzett gyakorlat,
  • kereskedelmi sarokszámok és szakmai paraméterek ismerete
  • a magyar és az európai bútorpiac alapos ismerete
  • árképzési ismeretek, kereskedői affinitás
  • vezetői ismeretek, készségek és jártasságok

AMIT KÍNÁLUNK:

  • folyamatos fejlődés, marketing költés folyamatos növelése
  • fix és eredményorientált juttatás
  • tervszerű és pontos együttműködés
  • a teljesítmény elismerése
  • színvonalas munkakörnyezet,  progresszív juttatási csomag

Jelentkezés bemutatkozó levéllel vagy fénylépes önéletrajzzal, de kizárólag abban az esetben, ha az elvárások fejezetben maradéktalanul megfelel.

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

És mi egy 3.000Ft értékű kuponnal ajándékozzuk meg,
amit az első vásárláskor használhat fel 40eFt rendelés felett.