Fizetési megoldás
TOP termékek
Termékajánló
Tanúsítvány
SSL Certificate
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz

Webshop manager

Dinamikusan fejlődő, bútorwebáruház, ügyfélszolgálati és adminisztrációs- valamint titkárságvezetési feladatok ellátása céljából, teljes munkaidőben (8 órás bejelentett), XXIII. kerületi (M0 BILK) munkahelyre webshopot üzemeltető cégnél tapasztalatot szerzett-

keres Ügyfélszolgálat-és Titkárságvezető munkakörbe

FELADATOK:

  • összehangolja és felügyeli az ügyfélszolgálati munkatársak tevékenységét
  • Titkárságon feladatok ellátása
  • Logisztikai vezetővel való együttműködés
  • Ügyvezető munkájának segítése

ELVÁRÁSOK:

  • legalább 2-3 év webáruház üzemeltetésben szerzett gyakorlat (nem vállalkozóként)
  • rendezett családi háttér
  • munkájában motivált, törekvő személyiség
  • magasfokú számítástechnikai ismeretek (excel, együttműködés felhőben)
  • Ügyfélszolgálat vagy Titkárság vezetésben szerzett gyakorlat
  • felsőfokú végzettség és angol nyelvtudás
  • előny logisztikai ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

  • folyamatos fejlődés, korszerű munkakörülmények
  • fix és eredményorientált juttatás
  • bejelentett versenyképes jövedelem
  • későbbiekben magánegészségügyi biztosítás
  • a teljesítmény elismerése

Jelentkezés bemutatkozó levéllel és/vagy fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a info@butorpiac.hu email címre.

címre.

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

És mi egy 3.000Ft értékű kuponnal ajándékozzuk meg,
amit az első vásárláskor használhat fel 40eFt rendelés felett.