Fizetési megoldás
TOP termékek
Termékajánló
Tanúsítvány
SSL Certificate
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz

Webshop manager

Dinamikusan fejlődő, bútorwebáruház, beszerzési és logisztikai adminisztrációs feladatok ellátása céljából, akár félállásban vagy csökkentett munkaidőben is, XX. kerületi munkahelyre (és vagy részben otthonról is végezhető)

keres Webshop-manager munkakörbe

alapvetően középkorú munkatársat

FELADATOK:

  • megrendelések adminisztrálása és kezelése
  • szállítókkal való kapcsolattartás és szállítói megrendelések elkészítése
  • logisztikai, futárszolgálati feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • legalább 1-2 év webáruház üzemeltetésben szerzett gyakorlat
  • rendezett családi háttér
  • magasfokú számítástechnikai ismeretek (excel, együttműködés felhőben stb)
  • előny távmunkában szerzett gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • folyamatos fejlődés, korszerű munkakörülmények
  • fix és eredményorientált juttatás
  • bejelentett versenyképes jövedelem
  • a teljesítmény elismerése

Jelentkezés bemutatkozó levéllel vagy fényképes önéletrajzzal, a info@butorpiac.hu email címre.

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

És mi egy 3.000Ft értékű kuponnal ajándékozzuk meg,
amit az első vásárláskor használhat fel 40eFt rendelés felett.